KONTAKTY

ADRESA:
Křemencova 1
Praha 1
110 00

tel: +420 606 177 711

artinprague@seznam.cz

Odborný konzultant
Ing. Václav Hátle
Mob.: +420 606 177 711

0.

Olej na plátně 19. stol, nesignováno

Materiál (technika):
Rok-období:
Vyvolávací cena: 120.000 Kč

DALŠÍ FOTOGRAFIE: