KONTAKTY

ADRESA:
Křemencova 1
Praha 1
110 00

tel: +420 606 177 711

artinprague@seznam.cz

Odborný konzultant
Ing. Václav Hátle
Mob.: +420 606 177 7110.

Výkup starožitných hraček v Praze.

Materiál (technika):
Rok-období:
Cena: v jednání...


PODROBNOSTI:
VÝKUP - chcete prodat - koupit staré hračky, staré panenky s porcelánovou hlavou, staré plechové hračky, bakelitové hračky, staré vláčky, mašinky, lokomotivu, značky Marklin, Bing, Merkur, Ditmar, Schucco, Husch, celuloidové panenky Schildkrote - se želvou (želva). Plechové auto, parník, letadlo a jiné. Plyšové medvědy, medvěd s knoflíkem v uchu, značka Steiff, porcelánové panenky značky Kammer & Reinhardt, Simon Halbig, celuloid, KaR, bakelitové autíčko, bakelitové auto a všechny staré hračky z bakelitu. Staré vojáčky, zvířatka elastolin, durolin. Volejte na tel. 606 177 711 nebo pište na artinprague@seznam.cz
0.

Výkup starých hraček: panenka s porcelánovou hlavou, plechové autíčko na klíček, lokomotiva, vláček

Materiál (technika):
Rok-období:
Cena: v jednání...


PODROBNOSTI:
Koupíme starou hračku - plechová lokomotiva, plechové auto, parník, letadlo, vláčky, plechové nádraží, značky Marklin, Bing, Merkur, Ditmar, Schucco, Husch, starožitná panenka s porcelánovou hlavou, značky Kammer & Reinhardt, Simon Halbig, starý plyšový medvěd s knoflíkem v uchu, bakelitové auto. Volejte na tel: 606 177 711 nebo navštivte kamenný obchod v centru Prahy.
0.

Steiff: Výkup - starý plyšový medvěd, koupím Vaše staré plyšové medvědy

Materiál (technika): starý plyšový medvěd
Rok-období:
Cena: v jednání...


PODROBNOSTI:
Vykupujeme staré plyšové medvědy, i poškozené, knoflík - značka v uchu steiff, výkup starých medvědů za nejvyšší ceny, platíme hotově.