KONTAKTY

ADRESA:
Křemencova 1
Praha 1
110 00

tel: +420 606 177 711

artinprague@seznam.cz

Odborný konzultant
Ing. Václav Hátle
Mob.: +420 606 177 711

0.

Josef Istler ?: Nařvan

Materiál (technika): olej na plátně, nesignováno
Rok-období:
Rozměr: 30 x 20 cm
Vyvolávací cena: 20.000 Kč