KONTAKTY

ADRESA:
Křemencova 1
Praha 1
110 00

tel: +420 606 177 711

artinprague@seznam.cz

Odborný konzultant
Ing. Václav Hátle
Mob.: +420 606 177 711

0.

Odpočinek u vody

Materiál (technika): olej na plátně
Rok-období: přelom 18./19. stol.
Rozměr: 26 x 32 cm
Cena: v jednání...

DALŠÍ FOTOGRAFIE:

PODROBNOSTI:
Obraz v galerii skladem.