KONTAKTY

ADRESA:
Křemencova 1
Praha 1
110 00

tel: +420 606 177 711

artinprague@seznam.cz

Odborný konzultant
Ing. Václav Hátle
Mob.: +420 606 177 711

0.

VÝKUP OBRAZŮ: KOUPÍM OBRAZ

Materiál (technika): výkup obrazů, výkup starožitností
Rok-období: prodej a výkup obrazů a starožitností
Cena: v jednání...

PODROBNOSTI:
VÝKUP OBRAZŮ ZA HOTOVÉ ZA NEJVYŠŠÍ CENY NA TRHU. Vykoupíme Vaše obrazy za nejvyšší ceny v Praze, Praha a celé ČR odvoz zdarma. Dále vykoupíme staré obrazové rámy, starožitný rám, odvoz zajistíme po telefonické domluvě na tel. 606 177 711. Koupím především obrazy – malíř, signatura, jméno : Bartoněk, Barvitius, Beneš, Boštík, Benka, Born, Bukovac, Boudník, Blažíček, Braunerová, Bubeníček, Brožík, Burian, Čapek, Čermák, Černý, Číla, Drtikol, Dvořák, Emler, Engelmuller, Erdelyi, Foltýn, Gross, Gutfreund, Havelka, Hofman, Holý, Holub, Honsa, Horejc, Hudeček, Chlupáč, Jansa, Jaroněk, Istler, Janeček, Janoušek, Justitz, Kalvoda, Kaván, Kerhart, Kirnig, Knupfer, Kozík, Král, Kreibich, Kremlička, Kupka, Lolek, Matal, Minařík, Mousson, Mrkvička, Muzika, Navrátil, Obrovský, Panuška, Pelc, Pirner,Praha, v Praze, Preisler, Preissig, Procházka, Radimský, Schikaneder, Slavíček, Sýkora, Špillar, Špála, Švabinský, Tichý, Tikal, Toyen, Trnka, Ullik, Ullmann, Ulman, Úprka, Váchal, Válová, Věšín, Vyletal, Zrzavý, Ženíšek, Žufan.

1.

VÝKUP OBRAZŮ V CENTRU PRAHY: VYKOUPÍME VAŠE OBRAZY

Materiál (technika): prodej a výkup obrazů v centru Prahy
Rok-období:
Cena: v jednání...

PODROBNOSTI:
Koupím obraz, výkup starých rámů. Tel: 606177711 nebo artinprague@seznam.cz Kde a jak prodat obraz - volejte na tel. 606 177 711

1.

Výkup mincí, medailí, vyznamenání a bankovek : Výkup a prodej mincí

Materiál (technika):
Rok-období:
Cena: v jednání...

DALŠÍ FOTOGRAFIE:

PODROBNOSTI:
Výkup a prodej mincí za nejvyšší ceny, nabídněte nám sbírku mincí. Jak prodat stříbrnou minci, kde a jak prodat sbírku zlatých mincí - volejte na tel. 606 177 711. Koupím sbírku mincí, koupím svatováclavské dukáty, odhad a ocenění zdarma v Praze.

3.

Odpočinek u vody

Materiál (technika): olej na plátně
Rok-období: přelom 18./19. stol.
Rozměr: 26 x 32 cm
Cena: v jednání...

DALŠÍ FOTOGRAFIE:

PODROBNOSTI:
Obraz v galerii skladem.