KONTAKTY

ADRESA:
Křemencova 1
Praha 1
110 00

tel: +420 606 177 711

artinprague@seznam.cz

Odborný konzultant
Ing. Václav Hátle
Mob.: +420 606 177 711

0.

Emanuel FAMÍRA (1900-1970): Přístav v Holešovicích

Materiál (technika): olej plátno/lepenka, signováno, autorský štítek
Rok-období: 1964
Rozměr: 31 x 56 cm
Cena: v jednání...

DALŠÍ FOTOGRAFIE:

PODROBNOSTI:
V případě zájmu volejte na telefon 606 177 711